Apie mane

Esu psichologė-psichoterapeutė Inga Šulcienė. Psichologe dirbu 20 metų. Konsultuodama tikiu, kad kiekvienas žmogus, susidūręs su sunkumais, gali rasti vidinių resursų, vedančių link pilnavertiškesnio gyvenimo. Savęs pažinimas – tai kelias, kuriuo einame visą gyvenimą. Jis būna visoks. Kartais gali atrodyti, kad kelio nebėra arba, kad juo per sunku eiti tuomet reikia, kad kas nors padrąsintų, išklausytų, o gal tiesiog pabūtų kartu tyloje. Išeitis visada yra tik kartais sunku ją pamatyti. Psichoterapija taip pat panaši į kelionę, kurios tikslas atrasti asmeninę tiesą, gal kiek skaudinančią, bet tuo pačiu išlaisvinančią nuo kentėjimo. Neįmanoma pakeisti praeities bei panaikinti vaikystėje patirtų traumų. Tačiau galime keistis patys, galime atrasti save iš naujo, atgaunant prarastą gyvenimo pilnatvės jausmą.

Išsilavinimas

Euro[1]

Nuo 2016 kovo įtraukta į Europos psichologų registrą EuroPsy http://www.europsy-efpa.eu/

2016-2017 Individualios psichodinaminės psichoterapijos supervizorių mokymo programa.
2009-2014 Podiplominės idividualios psichodinaminės psichoterapijos studijos. VU
2004-2007 Sveikatos psichologijos magistras. VDU
2002 Studijos Vokietijoje, Heidelbergo aukštojoje pedagoginėje mokykloje.
2001-2003 Pedagoginės psichologijos magistras. VPU
1997-2001 Psichologijos bakalauras. VPU

Profesinė patirtis

nuo 2017  VU Grupinės psichodinaminės psichoterapijos mokymo programos dėstytoja
nuo 2016 VU Individualios psichodinaminės psichoterapijos mokymo programos dėstytoja
nuo 2010 Privati psichologinio konsultavimo ir psichoterapijos praktika.
2008 m. Vaiko raidos centro, vaikų ir paauglių psichiatrijos dienos stacionaro, medicinos psichologė.
2003 – 2011 Vilniaus Naujininkų vidurinės mokyklos psichologė.
2001-2004 Vilniaus “Jaunimo linijos” savanorė-konsultantė.

Profesinė patirtis vedant mokymus

2012 Vaikų ir jaunimo centras, vesti mokymai pedagogams: “Vaikų psichologinės krizės”, “Vaikų priklausomybė nuo kompiuterių”.

2010 – 2011 Sveikatos politikos centras, vesti mokymai medicinos darbuotojams „ Psichologinių krizių prevencijos, intervencijos ir postvencijos aspektai“.

2007 – 2008 Baltic Personnel Strategy Projekt kviestinė lektorė. Vesti seminarai: „Konfliktų su klientais prevencija ir valdymas. „Streso įveika.“

2004 – 2007 Slaugos darbuotojų tobulinimo ir specializacijos centras, lektorė. Vesti seminarai: „Bendravimo psichologija“, „Psichologinės krizės ir jų įveikimas“, „Stresas ir jo įveikimas“, „Klinikinė psichologija“, „Konfliktų valdymas“

2003 – 2006 UAB „Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras“, psichologijos dėstytoja. Dėstyti kursai: psichologijos pagrindai, bendravimo psichologija.

Profesiniai interesai

Savo praktikoje orientuojuosi į pagalba žmonėms, susiduriantiems su bendravimo, tarpasmeninių santykių, adaptacijos sunkumais, išgyvenantiems psichologinę krizę (netektis, skyrybas), turintiems minčių apie savižudybę, susiduriantiems su emociniais sunkumais (nerimu, depresija, vidine įtampa).

Narystė

Lietuvos psichoanalizės draugijos narė http://psichoterapija.org